آنچه جنگ برای زلنسکی به ارمغان آورد

[ad_1]

تصاویر رئیس جمهور اوکراین قبل و بعد از تهاجم روسیه، میزان فشار و آسیب جنگی که بر ولودیمیر زلینسکی وارد شده را نشان می دهد.

به گزارش ایسنا، به نقل از اینسایدر، ولودیمیر زلینسکی، رئیس جمهور اوکراین روز دوشنبه از حومه کیف بازدید کرد و تصاویر منتشر شده نشان می دهد که حمله روسیه با چهره وی چه کرده است.

اوکراین نیروهای روسی را به کشتن 300 غیرنظامی در بوچا در حین اشغال آن متهم می کند، پس از آن زلنسکی گفت: “شیطان متمرکز به سرزمین ما رسیده است”.

زلنسکی روز دوشنبه در تلگرامی گفت: «بوچا، ارپین و استوجانکا را پس از اشغال با چشمان خود دیدم. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا هر چه سریعتر آنها را به زندگی بازگردانیم.

در 22 فوریه، زلنسکی با کت و شلوار و کراوات مردم خود را خطاب قرار داد و پس از آن که روسیه دو منطقه جدا شده از اوکراین را به عنوان “دولت مستقل” به رسمیت شناخت، نیروهای خود را به مرز اعزام کرد.

چهل و یک روز بعد او را با لباس سبز ارتش، جلیقه ضد گلوله و ریش دیدند. او به فردی کاملاً متفاوت تبدیل شده است که از کشتار غیرنظامیان در بوچا صحبت می کند.

رئیس جمهور اوکراین اکنون موهای سفیدتری نسبت به زمان روی کار آمدن دارد. در حالی که برخی از متخصصان پوست می گویند که به دلیل فشار کار، روند پیری را تسریع می کند، برخی دیگر آن را پیری طبیعی تر می دانند.

مطالعات دیگر، از جمله تحلیل جامع انتخابات که قدمت آن به دهه 1700 بازمی‌گردد، نشان می‌دهد که اداره یک کشور می‌تواند سال‌ها بیشتر از یک «رهبر» طول بکشد. این تحلیل‌های دانشکده پزشکی هاروارد به این نتیجه رسیدند که رهبران دولتی منتخب به طور متوسط ​​تقریباً سه سال کمتر از نامزدهایی که در انتخابات شکست خورده‌اند زندگی می‌کنند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها