آمادگی وزارت علوم برای شرکت در مسابقات سراسری مناظره دانشجویی

[ad_1]

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای حضور در مرحله کشوری دهمین دوره مسابقات سراسری مناظره دانشجویی اعلام آمادگی کرد.

به گزارش ایسنا، در جلسه ای با حضور دکتر عبدالحسین کلانتری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری: محمدعلی اسلامی، مدیرکل فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری: جمال رحیمیان، معاون فرهنگی وزیر جهاد دانشگاهی، دکتر رضا فریدزاده، رئیس سازمان جهاد دانشجویی دانشگاه برگزار شد، اشکال مشارکت و هم افزایی وزارت علوم و جهاد دانشگاهی برای توسعه کمی و کیفی فعالیت‌های فرهنگی در دانشگاه‌ها مورد بررسی قرار گرفت.

در این نشست که با محوریت برگزاری مناظره ملی دانشجویان ایرانی برگزار شد، دکتر فریدزاده ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده طی ده دوره مناظره، خواستار تشکیل شورای عالی مناظره های دانشجویی ایران با حضور مسئولان ارشد فرهنگی وزارتخانه ها و سازمان های شرکت کننده، معاونت فرهنگی و فرهنگی وزارت علوم و آموزش و پرورش شد. امور اجتماعی دریافت شد.

مقرر شد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در اجرای مرحله کشوری دهمین دوره مسابقات ملی مناظره که در روزهای هشتم و نهم خرداد ماه 1401 در دانشگاه تهران برگزار می شود، مشارکت فعال داشته باشد.

در این نشست در زمینه مشارکت در طراحی و اجرای سایر برنامه های فرهنگی و استفاده از ظرفیت های فرهنگی جهاددانشگاهی برای تقویت فعالیت های فرهنگی، بحث و تفاهم شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان ایران، در دهمین دوره این مسابقات 400 تیم حضور داشتند که از این تعداد 50 تیم به مرحله منطقه ای راه یافتند. مرحله منطقه ای از 8 تا 20 بهمن 1400 در چهار منطقه به صورت آنلاین برگزار شد و در پایان 16 تیم به مرحله کشوری راه یافتند که در دهمین دوره مناظرات خرداد 1301 برای عنوان قهرمانی به رقابت می پردازند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها